Zbuduj swoją markę online z „Kobiecym Challengem”!

Zbuduj markę z „Kobiecym Challengem” | Świat kobiecej mocy

Projekt „Kobiecy Challenge” stworzyłam 3 lata temu we Frankfurcie nad Menem. Żyjąc na emigracji, dostrzegałam ogromną potrzebę budowania wspierającego plemienia Polek mieszkających poza granicami kraju. Początkowo moim celem było motywowanie do działania, samorozwoju, walki o swoje marzenia oraz pomoc Polkom szukającym swojej drogi na emigracji. Z czasem „Kobiecy Challenge” ukierunkował się w stronę wspierania kobiecych biznesów w budowaniu silnych marek online. W czym możemy Ci pomóc? O tym w poniższym artykule.

Głęboko wierzę w kobiecą moc. Poznaję wiele Polek, które marzą o założeniu i rozwoju swojej firmy, ale blokuje je lęk przed nieznanym, zwłaszcza jeśli mieszkają poza granicami kraju. Znam również wiele tych, które z powodzeniem prowadzą własne biznesy na emigracji. Moim celem jest pomoc tym z Was, które chcą zacząć, wystartować i rozwinąć skrzydła, zbudować silną markę online oraz efektywnie sprzedawać swoje produkty i usługi.

Budowanie marki online – dlaczego to takie ważne?

Zastanawiasz się, dlaczego budowanie marki w sieci jest takie ważne? Powodów jest wiele, a korzyści jeszcze więcej. Po pierwsze i najważniejsze Twoi potencjalni klienci już tam są. Nie wierzysz? Spójrz na poniższe liczby:

Co pokazują? Na ziemi żyje obecnie około 7,8 mld ludzi. 4,6 mld jest użytkownikami Internetu, a 4 mld korzysta z mediów społecznościowych. Wśród tych ostatnich są zarówno Twoi potencjalni klienci, jak i konkurencja, która już promuje swoje marki za pośrednictwem działań w social mediach. Te dane to doskonały obraz tego, że chcemy być w kontakcie, chcemy być na bieżąco z informacjami, szukamy rozrywki, przynależności, uznania. Dzięki social mediom możemy się również rozwijać, tworzyć i dzielić wiedzą z innymi oraz budować swoją markę. Oczywiście jest to proces wymagający czasu i pracy, ale umiejętne wykorzystanie narzędzi, jakimi są social media, potrafią przynieść świetne efekty – umocnić pozycję eksperta/firmy, zgromadzić zaangażowaną społeczność, wesprzeć efektywną sprzedaż produktów i usług.

W czym możemy Ci pomóc?

Doskonale wiem, że początki we własnym biznesie nie należą do łatwych. Bazując na własnym doświadczeniu zdobytym podczas rozwijania projektu „Kobiecy Challenge”, dzielę się swoją wiedzą z obszaru budowania marki online. W ramach wspierania kobiecych biznesów wraz z moim teamem oferujemy wsparcie:

  • Graficzki, która stworzy dla Ciebie m.in. logo, dobierze kolory marki, przygotuje wizytówkę, grafiki do social mediów lub inne projekty, których będziesz potrzebowała.
  • Copywriterki, która napisze dla Ciebie teksty na stronę www, bloga czy posty na Facebooka, Instagrama, LinkedIn.
  • Coach, która pomoże Ci obrać właściwy kierunek, określić realistyczny cel i zmotywuje do działania.

Pomożemy również w promocji Twojego biznesu w naszych kanałach komunikacji – social mediach, na naszej stronie www, w bezpłatnym e-magazynie, który wydajemy co miesiąc.

Elastyczny pakiet dopasowany do Twoich potrzeb

W ramach pakietu „Kobiecy Challenge” dla biznesu Ty wybierasz, z jakich usług chcesz korzystać. Zdecyduj, czy potrzebujesz wsparcia wszystkich naszych ekspertów, a może jednego lub dwóch. Elastyczny pakiet to odpowiedź na różne potrzeby przedsiębiorców.

Zapraszam Cię na bezpłatną, 30-minutową konsultację telefoniczną lub za pośrednictwem Zoom, podczas której porozmawiamy o Twoich potrzebach, oczekiwaniach i dobierzemy odpowiedni pakiet usług.

Wierzę, że małymi krokami, wytrwałością, pracowitością, przy odpowiednim wsparciu osiągniesz swój cel tak jak ja. Zapraszam do współpracy!

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *