Pierwsza Domówka z Ale Agentką – relacja

14 stycznia odbyła się pierwsza edycja Domówki z Ale Agentką. Wydarzenie miało miejsce w Lipnicy, pomiędzy jeziorami: Powidzkim i Kosewskim. Podczas eventu goście poczuli klimat domu położonego w cichym i spokojnym miejscu, wysłuchali interesującej prelekcji, wzięli udział w pokazach zaprzyjaźnionych marek oraz uczestniczyli w koncercie cenionego artysty.  

Dorota Sztuba, znana jako Ale Agentka, zadbała o najdrobniejszy szczegół organizowanego przez siebie wydarzenia: od muzyki po menu. Dzięki temu każdy z zaproszonych gości czuł się wyjątkowo i swobodnie. Makijażem uczestników zajęła się Nora Wolniewicz – Make Up Artist. Efekty jej pracy goście chętnie prezentowali na neonowej foto ściance. 

Fot. Emjoten Miłosz Nowak

“Pierwszy raz organizowałam imprezę promocyjną w nieruchomości na sprzedaż. Dzięki zaproszeniu gości, artystów i zaprzyjaźnionych marek o ofercie domu na sprzedaż mogły usłyszeć społeczności naszych partnerów, co zaowocowało dodatkowymi prezentacjami. Domówka udała się wyśmienicie. Goście dopisali, przebogaty program ciągle utrzymywał nas w ruchu. Prelekcja, interakcja, nastrojowy koncert, loteria, rozmowy w kuluarach i wspólne tańce. Ciągle coś się działo. Ludzie wyszli roześmiani i bogatsi o nowe relacje i pomysły zawodowe. 

Planuję organizować kolejne domówki w kolejnych nieruchomościach ze swojej oferty, których potencjał pozwala na imprezy tematyczne i integracyjne, a ich właściciele dostrzegą korzyść w tym, że poza sprzedażowym Dniem Otwartym nieruchomości, docieram z informacją o niej do nowych grup.  W odróżnieniu od koktajli biznesowych domówka oferuje networking w kameralnym gronie i towarzyskiej atmosferze, co stanowi atrakcyjny program na weekendowy wieczór. Zapraszam do śledzenia kolejnych wydarzeń Ale Agentki na Facebooku!” – Dorota Sztuba

Wyjątkowi goście na Domówce

Na Domówce pojawili się interesujący i inspirujący goście. Ola Gościniak, mentorka kobiet, znana jako Jestem Interaktywna, podczas swojego wystąpienia opowiedziała o tym, jak warto inwestować w swój biznes online.

„Domówka Ale Agentki to świetny event, który sprawił, że poczułam się niczym w Netflixowym hicie Selling Sunset, gdzie agentki nieruchomości organizują imprezy dla potencjalnych klientów oraz partnerów w nieruchomościach, których oferty dopiero weszły na rynek. Jest to świetna okazja, aby zobaczyć nieruchomość w innych warunkach niż tylko zwykła prezentacja z agentem. Można usiąść, odpocząć, pobawić się i poczuć klimat tego miejsca, a to jest prawdziwa dodatkowa wartość. A na dodatek informacje o tej nieruchomości lecą po social mediach szybciej niż z prędkością światła. 

Polecam takie wydarzenia i polecam Dorotę, jako wspaniałą osobę, która zaopiekuje się Twoją nieruchomością, aby przeszła w właściwe ręce. Bardzo się cieszę, że mogłam wesprzeć to wydarzenie moją prelekcją «Jak zarabiać online na swojej wiedzy?», podczas której wśród uczestniczek i uczestników wydarzenia zrobiliśmy burzę mózgów z poszukiwaniem pomysłów na ich działania w online. 

Specjalizuję się w uczeniu jak stworzyć własny biznes online oparty na doświadczeniu, wiedzy i kompetencjach. To cudowne uczucie, gdy po moim wykładzie przychodzą do mnie osoby i w kuluarach rozmawiamy o pomyśle, który zakiełkował kilka minut wcześniej podczas mojej przemowy. A podczas tego wydarzenia w kameralnym gronie kolejne trzy osoby chcą spróbować swoich sił tworząc elastyczny model pracy w sieci. To napawa mnie ogromną satysfakcją i dumą. Jeśli także czujesz, że chcesz coś zmienić w swoim życiu zawodowym i spróbować swoich sił w sieci to zapraszam do mnie na Jestem Interaktywna, cały rok 2023 poświęcam dla osób, które chcą zrobić pierwsze kroki w tej dziedzinie.” – Ola Gościniak

„Domówkowe” atrakcje

Podczas eventu swoją twórczość zaprezentował Michał Kowalonek. Charyzmatyczny i utalentowany muzyk zaśpiewał kilka przepięknych utworów, które sprawiły, że nastroje dopisywały od początku do końca. Przeprowadzono także konkursy z nagrodami m.in. od Joanny Gacek-Sroka, właścicielki poznańskiej marki PROPS. 

Fot. Emjoten Miłosz Nowak

„Domówka z Ale Agentką to świetny i nowoczesny sposób na branżę nieruchomości. Spotykanie osób z różnych branż, świetny networking, wartościowe szkolenia czy wykłady. To idealny sposób nie tylko na spędzenie czasu, ale i na promocję domów czy mieszkań na sprzedaż. Miniony weekend upłynął pod hasłem emocji, rozmów i wspólnego czasu, którego w tak zabieganym świecie ostatnio często nam brak. Poznawanie nowych ludzi jest niezwykle inspirujące. Połączenie sprzedaży domu z networkingiem, szkoleniem i przede wszystkim czymś dla duszy, czym był koncert Michała Kowalonka – było idealnym wejściem w Nowy Rok.” – Joanna Gacek-Soroka

Na koniec Domówki odbyła się impreza taneczna, którą poprowadził DJ Jakub Izydorczyk.

Fot. Emjoten Miłosz Nowak

Networking a sprzedaż domu

Organizowanie tego typu imprez dla potencjalnych klientów, dzięki którym mogą oni rozbudowywać sieci kontaktów, to innowacyjny pomysł na polskim rynku nieruchomości. Nie mniej, inicjatywa Doroty Sztuby, wykraczająca poza schematy, w jakich funkcjonujemy, spotkała się z życzliwym odbiorem nie tylko zainteresowanych kupnem nieruchomości.

Fot. Emjoten Miłosz Nowak

Jak przyznał właściciel domu w Lipnicy:

„Był to dla mnie zaskakujący, ale i interesujący pomysł. Nie widziałem przeszkód, aby nie skorzystać z takiej możliwości i udostępnić dom Pani Dorocie na cały weekend. Idea Domówki jest czymś nowym, nie spotkałem się z tym do tej pory. Cały pomysł i misja tego wydarzenia bardzo mi się spodobała. To coś, co wykracza poza schematy i pewne standardy. Trzeba zmieniać rynek i otwierać się na nowe. Tym bardziej, że oferta dotarła do szerokiego grona odbiorców. Informacja o Domówce pojawiła się w mediach w całej Polsce, co osobiście bardzo mi się spodobało. Pani Dorota ma mnóstwo energii, jest konkretna i ma właśnie takie nietypowe, oryginalne i bardzo wartościowe pomysły. Zaproponowała poniesienie kosztów całej organizacji. Polecam wszystkim”.

https://www.aleagentka.com/oferty/dom-z-marzen-pomiedzy-dwoma-jeziorami/

Kolejny Event z cyklu już wiosną!

Dorota Sztuba planuje już kolejne Domówki z Ale Agentką i obiecuje, że za każdym razem wydarzenia połączy wysoka jakość organizacji, a urozmaici różnorodna tematyka, atrakcje kulturalne i biznesowe oraz przedstawiciele ciekawych branż wśród gości.

Fot. Emjoten Miłosz Nowak

Patronat medialny: Imperium kobiet, Law Business Quality, Kobiety przy kawie, Woman in the world, Szczypta Luksusu, Feszyn.com, Warto Znać, Świat Kobiecej Mocy

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *