ODWAŻNE KOBIETY “opowiem Ci moją historię” – V edycja już wkrótce!

Spotkania kobiet pełne są niesamowitej energii, inspiracji i wsparcia. Dowodem na to są konferencje organizowane przez Międzynarodowe Stowarzyszenie ODWAŻNE KOBIETY. Przed nami kolejna, piąta już edycja projektu ODWAŻNE KOBIETY “opowiem Ci moją historię”. Co nas czeka? O tym poniżej.

V edycja odbędzie się w dniach 1-4 marca w Gnieźnie. Tak jak poprzednie edycje projektu będzie składała się z dwóch części. Podczas weekendowego spotkania uczestniczki wezmą udział w warsztatach oraz konferencji. Bez wątpienia będzie to czas inspiracji, wymiany doświadczeń, ale także wzruszeń i czerpania siły z historii innych kobiet.

Warsztaty ODWAŻNYCH KOBIET

Uczestniczki piątej edycji projektu będą miały okazję przyjrzeć się swoim relacjom z innymi, a także popracować nad własną konsekwencją i realizowaniem własnych celów. W planie:

 • „Manipulacja w związku i w pracy” – Sylwia Miller podpowie, jak rozpoznać i jak reagować na osoby, które manipulują;
 • „Przestrzeń Kobiet” – w tej części S. Miller skupi się na tym, jak dążyć do realizacji swoich celów i być konsekwentnym we własnych wyborach;
 • „Radość ponad wszystko” – Joanna Niewolik pokaże, jak uwalniać swoje emocje poprzez jogę śmiechu.

Po warsztatach uczestniczki Projektu wraz z Dyrektorem Miejskiego Ośrodka Kultury w Gnieźnie zwiedzą miasto.

“opowiem Ci moją historię”

Niedziela 3 marca upłynie pod znakiem motywujących, wzruszających, trudnych, ale też dających nadzieję historii. W trakcie Konferencji pojawią się tematy takie jak:

 • nauka miłości do siebie;
 • toksyczne związki;
 • dyskryminacja kobiet;
 • przemoc instytucjonalna i wiele innych.

W zaszczytnym gronie prelegentów, bo nie zabraknie też pierwiastka męskiego, znajdą się między innymi:

 • Ilona Adamska – wydawca i redaktor naczelna magazynów „Imperium Kobiet” i „Law Business Quality” oraz 6 portali lifestylowych; autorka, redaktorka, organizatorka ogólnopolskich plebiscytów: Lwice Biznesu i Diamenty Kobiecego Biznesu; pomysłodawczyni FORUM KOBIET oraz i ogólnopolskiej kampanii społecznej pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej NIE HEJTUJĘ-MOTYWUJĘ;
 • Krystyna Połaska-Auer – z wykształcenia prawnik, z powołania ratownik, wielokrotnie nagradzana za swoją działalność społeczną; zaangażowana między innymi w pomoc humanitarną w Ukrainie; działa w organizacji charytatywnej “Global Family”;
 • mecenas Grzegorz Walków – członek Izby Adwokackiej w Warszawie, absolwent programu Executive MBA Nottingham Trent University i Wielkopolskiej Szkoły Biznesu;
 • Aneta Wybieralska – absolwentka kierunków humanistycznych, prawniczych i ekonomicznych uczelni we Wrocławiu, Warszawie, Łodzi i Krakowie; przez większość życia zawodowego związana była z resortem spraw wewnętrznych; dziennikarska “freelancerka” i felietonistka, autorka wielu powieści.

Po szczegółowe informacje dotyczące Projektu ODWAŻNE KOBIETY “opowiem Ci moją historię” zapraszamy na stronę internetową Stowarzyszenia.

www.odwaznekobiety.com

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *