Warsztaty „Jak być (nie)idealną?” –  już wkrótce w Belgii!

Współczesny świat bombarduje nas wyidealizowanym kanonem piękna połączonym z trendem bycia idealną. Najlepszą, świetnie zorganizowaną, z sukcesami w sferze prywatnej i zawodowej. Trudno temu sprostać, pojawiają się więc: frustracja i napięcie, a poczucie własnej wartości spada do zera. Czy można temu zapobiec?

Tak! Wkrótce udowodnią to cztery niezwykłe kobiety, które postanowiły zorganizować wyjątkowe warsztaty dla kobiet pod hasłem: „Jak być (nie)idealną?”. Pomysłodawczynią akcji jest Izabela Tomiczek-Pitlok – specjalistka od budowania marki osobistej, właścicielka agencji marketingowej Kobiecy Challenge, która od wielu lat wspiera kobiety i mężczyzn w budowaniu biznesów online, a prywatnie wulkan energii i skarbnica pomysłów.

Cel warsztatów „Jak być (nie)idealną?”

Ideą warsztatów jest uświadomienie kobietom, że nie muszą:

  • wyglądać perfekcyjnie (rozmiar S, makijaż, wysportowane ciało);
  • być w związku;
  • świetnie zarabiać;
  • być mistrzyniami w łączeniu ról: matki, żony, pracowniczki/właścicielki firmy oraz pani domu;
  • zawsze i wszędzie być we wszystkim najlepsze;
  • ze wszystkim radzić sobie samodzielnie…

… by być szczęśliwe. Prelegentki doskonale wiedzą, że poczucie spełnienia, satysfakcji i szczęścia jest absolutnie niezależne od powyższych.  Każda z nich przeszła wyboistą drogę do miejsca, w którym znajduje się obecnie. Wszystkie jednak zaczynały od wspólnego punktu: emigracji oraz tworzenia własnego biznesu w obcym kraju absolutnie od zera. Zdecydowały się podzielić się swoim doświadczeniem z innymi kobietami i przygotowały warsztaty, podczas których uczestniczki będą miały okazję:

  • zdobyć wiedzę na temat budowania marki osobistej;
  • przyjrzeć się bliżej sobie oraz swoim relacjom z innymi;
  • zdobyć nowe umiejętności;
  • nawiązać ciekawe znajomości, zintegrować się;
  • zyskać szansę na zmianę swojego życia.

Uczestnictwo w warsztatach uwrażliwi także na czynniki, które mogą blokować rozwój. Każdy warsztat będzie składał się z części teoretycznej oraz praktycznych ćwiczeń i potrwa około 40 minut. 

„Jak być (nie)idealną?” – informacje organizacyjne

Warsztaty odbędą się 18 listopada 2023 roku w Instytucie Języka i Kultury Polskiej w Gandawie, Kortrijksesteenweg 1025, 9051 Gent. Początek: godzina 15:00.

Harmonogram warsztatów

  • Godz.: 15:00-15:40

Izabela Tomiczek-Pitlok – „Czym jest marka osobista i jak ją zbudować?”

W trakcie tego warsztatu uczestniczki dowiedzą się, jaka jest definicja marki osobistej, jak krok po kroku stworzyć silną markę osobistą, jakich błędów unikać, a na co położyć nacisk. Izabela Tomiczek-Pitlok podzieli się swoim wieloletnim doświadczeniem, praktycznymi wskazówkami i ogromną wiedzą w kwestii tworzenia własnego biznesu.

  • Godz. 15:45-16:25

Małgorzata Słomian – „Toksyczna relacja – jak się z niej uwolnić?”

W tej części uczestniczki będą miały okazję nauczyć się, jak rozpoznać toksyczną osobę w swoim otoczeniu, a także jak uwolnić się z takiej relacji. Małgorzata Słomian opowie o tym, dlaczego ktoś staje się ofiarą toksyka, jak wyglądają fazy relacji toksycznej, jakie są skutki bycia w relacji toksycznej, a także jakie metody stosuje osoba toksyczna, by zatrzymać partnera/partnerkę/bliską osobę.

  • Godz.: 16:40-17.20

Monika Wrona – „Życie w Belgii – o czym pamiętać, by odnieść sukces?”

W trakcie warsztatu Monika Wrona opowie o najważniejszych kwestiach związanych z początkami życia na emigracji w Belgii. Podpowie, dlaczego znajomość zasad obowiązujących w tym kraju jest tak ważna, wyjaśni, które ubezpieczenia są obowiązkowe, a które zalecane oraz odpowie na pytanie, czy szukając najtańszego ubezpieczenia naprawdę oszczędzamy.

  • Godz.: 17:25-18:05

Iwona Kopacz – „Teoria przyjaciółki, czyli jaką słowa mają MOC?”

Iwona Kopacz opowie o tym, czym są przekonania, zdradzi, dlaczego warto świadomie używać odpowiednich, wspierających słów oraz pokaże, jak je stosować każdego dnia. Głównym punktem tego warsztatu będzie poznanie teorii przyjaciółki i praktyczne ćwiczenia pokazujące, jak wprowadzić ją w życie.

Koszt uczestnictwa wynosi 15 euro i jest przeznaczony w całości na wynajem sali, a także zakup małego poczęstunku dla osób biorących udział w warsztatach. Prowadzące zrzekły się swojego honorarium.

Data: 18 listopada 2023.

Miejsce: Instytut Języka i Kultury Polskiej w Gandawie,

Kortrijksesteenweg 1025, 9051 Gent.

Zapisy: kontakt@swiatkobiecejmocy.com

WhatsApp: +32 483 05 26 72

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *