TAK! JESTEM SUPERWOMAN! – Zgłoś się!

Portal prawokobiet.pl zaprasza wszystkie kobiety, które doświadczyły porażki, upadku, kryzysu, ale wyszły z niego obronną ręką do wzięcia udziału w drugiej edycji akcji społecznej – TAK! Jestem SUPERWoman. Co to za inicjatywa i jaki jest jej cel? O tym poniżej

Uwierz w siebie i swoją kobiecość!

Celem akcji jest inspirowanie kobiet do szukania w sobie siły pomimo wszelkich przeciwności losu. Zgodnie z założeniem organizatorów ta niezwykła akcja społeczna ma stanowić efektywne narzędzie wzmocnienia, budowania samoświadomość, podnoszenia poczucia wartości i sprawczości u kobiet. 

Na czym polega akcja?

W ramach akcji TAK! Jestem SUPERWoman zainteresowane panie mogą podzielić się z innymi kobietami swoją historią. Uczestniczki drugiej edycji, tak jak poprzedniej, opisują, jak życie „dało im w kość” i jak, mimo wszelkich przeciwności, udało im się stanąć na nogi oraz zmienić swoją teraźniejszość i przyszłość. 

Każda historia jest inspiracją dla innych kobiet, szczególnie dla tych, które znajdują się w kryzysie, aby, wbrew wszystkiemu, uwierzyły w siebie, w swoją siłę i kobiecość. Akcja zakończy się wydaniem e-booka z dziesięcioma, wybranymi przez kapitułę, historiami kobiecymi.

𝐇𝐚𝐫𝐦𝐨𝐧𝐨𝐠𝐫𝐚𝐦 𝐚𝐤𝐜𝐣𝐢

  • Do 31 stycznia – przyjmowanie zgłoszeń do udziału w akcji;
  • 1 – 9 lutego – weryfikacja nadesłanych zgłoszeń i wybór 10 historii;
  • 10 lutego – publikacja wybranych przez kapitułę historii;
  • 10 – 28 lutego – głosowanie;
  • 18 marca 2023 – uroczyste ogłoszenie wyników podczas wydarzenia I Forum Prawo Kobiet „KOBIECO PRZY KAWIE O SPRAWIE” we Wrocławiu.

Zgłoś się!

Jeśli czujesz, że Twoja historia może zmotywować inne kobiety, dodać im otuchy lub uświadomić, że zmiana jest możliwa, ZGŁOŚ SIĘ! Uwierz, że jesteś SUPERWoman i powiedz o tym światu! Czujesz gotowość, by podzielić się swoją historią, jednak pragniesz zachować anonimowość – nie ma problemu! Nawet anonimowe wyznania mogą sprawić, że inne kobiety zyskają dzięki nim bodziec do działania lub nadzieję na to, że im również się uda!   

Czas na zgłoszenie swojego udziału w akcji mija 31 stycznia 2023 r.

Zgłoszenia można przesyłać poprzez stronę prawokobiet.pl https://prawokobiet.pl/superwoman/zglos-sie/

lub na adres mailowy: biuro@prawokobiet.pl

Każda uczestniczka akcji zostanie nagrodzona przez organizatorów (przewidziane są m.in.: mentorskie sesje coachingowe, fachowe książki). Trzy autorki, które uzyskają najwięcej głosów (głosowanie na stronie www), wezmą udział w sensualnej, kobiecej sesji zdjęciowej z udziałem doświadczonych stylistów. 

Więcej o akcji:https://prawokobiet.pl/superwoman/

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *