„Zadzieram kiecę i lato! Czyli kobieta taka jak Ja”

Portal Prawo Kobiet organizuje kolejną inicjatywę, której celem jest wspieranie i inspirowanie kobiet do zmiany. Projekt „Zadzieram kiecę i lato!” ma także przynieść inne korzyści. Jakie?  O tym poniżej.

Zgodnie z założeniami, w projekcie zostaną przedstawione sylwetki 50 kobiet, które stanowią wzór do naśladowania dla innych. Kobiet, które dokonały w życiu tego, co dla niektórych wydaje się niemożliwe. Ich historie mają pokazać, że w kobietach drzemie ogromny potencjał.

Gala w Warszawie

Zwieńczeniem projektu będzie Uroczysta Gala w Warszawie, zaplanowana na 9 października 2023 r. Podczas wydarzenia odbędzie się premiera Albumu „Zadzieram Kiecę i lato! Czyli Kobieta taka jak ja”, w którym zostaną przedstawione wszystkie uczestniczki. Zaplanowane są także licytacje charytatywne, z których dochód  ma wesprzeć działania realizowane przez Prawo Kobiet.

KOBIETA ŚWIADOMA PRAWNIE

Takie hasło przyświeca kampanii społecznej Prawa Kobiet. W jej ramach planowany jest zakup mobilnego pojazdu LEXbus PrawoKobiet, który w obrębie określonej trasy, świadczyć będzie bezpłatne konsultacje prawne, a także wsparcie psychologiczne dla kobiet.

Celem kampanii jest zwiększanie świadomości prawnej kobiet, pokazywanie im, że mogą więcej i powinny zawalczyć o swoje prawa. Organizatorzy chcą też sprawić, by kobiety dążyły do realizacji swoich planów, marzeń.

Więcej szczegółów, w tym warunki uczestnictwa znaleźć można na stronie:

https://prawokobiet.pl/aktualnosci/doloz-swoja-cegielke-i-wzmacniaj-polskie-kobiety/

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *