Spotkania Inspirujące do Zmiany – rewolucja we Frankfurcie nad Menem

Zmiana nie jest prosta – wie to każdy z nas, kto kiedykolwiek stanął przed trudnym wyborem: pójść tą czy tamtą drogą. Zmiana wymaga odwagi, by porzucić to, co nie służy, przeszkadza, nie pasuje, ale mimo wszystko jest znane, a przez to, paradoksalnie, bezpieczne. Zmiana wymaga też determinacji, by w swoim wyborze wytrwać. Co zrobić, by taką życiową rewolucję przetrwać? Tego już wkrótce dowiedzą się kobiety i mężczyźni z Frankfurtu nad Menem podczas Spotkań Inspirujących do Zmiany. 

Czy należysz do osób, które mają wrażenie, że życie przecieka im przez palce? Wiesz, że to miejsce, w którym jesteś, nie jest tym, w którym chcesz być już na zawsze? A może wręcz przeciwnie: wytrwale dążysz do swojego celu, jednak powoli zaczyna brakować Ci sił, a w głowie pojawia się zwątpienie, że to dobry kierunek? Niezależnie od tego, do której grupy się zaliczasz, nowa inicjatywa Izabeli Tomiczek-Pitlok oraz Justyny Wiśniewskiej jest właśnie dla Ciebie!

Spotkania Inspirujące do Zmiany – idea projektu

Izabela Tomiczek-Pitlok oraz Justyna Wiśniewska poznały się kilka lat temu dzięki Klubowi 555, prowadzonemu przez Fryderyka Karzełka. Internetowa znajomość dwóch wspaniałych kobiet szybko przeniosła się do świata offline. Pomimo tego, że obie miały inne priorytety, znajdowały się na innym etapie życia i obrały inne cele, łączyło je jedno: chęć wzięcia życia we własne ręce i spełniania swoich marzeń, a nie oczekiwań innych ludzi. Każda z nich wierzyła w to, że własnymi siłami jest w stanie zmienić swoje życie. Nie myliły się.

Minęło kilka lat. Zarówno Izabela jak i Justyna są dziś zupełnie innymi kobietami. Jedna i druga poszły za głosem serca i realizują siebie w tym, co robią najlepiej. Izabela jest mentorką, prelegentką, specjalistką od budowania marki osobistej, która każdego dnia wspiera inne kobiety w ich drodze do spełnienia i sukcesu. Justyna – Trenerka Głębokiego Relaksu na co dzień wykorzystuje metody Access Bars®, Access Facelift®, a także Access Body®, dzięki którym uczy innych, jak radzić sobie ze stresem w codziennym życiu.

„Zmiana zaczyna się w Tobie!” – I spotkanie we Frankfurcie nad Menem

Projekt Izabeli Tomiczek-Pitlok oraz Justyny Wiśniewskiej zostanie zainaugurowany 31 sierpnia 2024 roku we Frankfurcie nad Menem. I Spotkanie Inspirujące do Zmiany odbędzie się pod hasłem: „Zmiana zaczyna się w Tobie”.

Fryderyk Karzełek

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Fryderyk Karzełek – przedsiębiorca, mentor, autor książek, trener w takich obszarach jak: rozwój osobisty, sprzedaż naturalna, komunikacja, przywództwo, a także założyciel Klubu 555. Tego samego, w którym Izabela i Justyna się poznały. Podobno w życiu nic nie dzieje się bez przyczyny. Trudno się z tym nie zgodzić, prawda?

Podczas I Spotkania Inspirującego do Zmiany Fryderyk Karzełek wygłosi prelekcję. Na uczestników czekają także wystąpienia Izabeli Tomiczek-Pitlok oraz Justyny Wiśniewskiej, które swoją wiedzą i doświadczeniem będą podpowiadać, jak:

  • wykorzystać w pełni swój potencjał,
  • rozprawić się z tym, co nie służy,
  • zobaczyć swoje życie całkiem inaczej,
  • poczuć sprawczość!

Organizatorki gwarantują moc inspiracji, motywacji i dowodów na to, że zmiana zaczyna się w każdym z nas. Nie zabraknie też przestrzeni na nawiązanie nowych znajomości, relacji, rozmowy. Przygotowania do kolejnych spotkań trwają – kto się na nich pojawi? O tym wkrótce!

Izabela Tomiczek-Pitlok
Justyna Wiśniewska

Spotkania Inspirujące do Zmiany – czy to dla mnie?

Być może od lat czekasz na iskierkę, która rozpali w Tobie chęć do zmiany. Brakuje Ci wsparcia i narzędzi do tego, by odkryć własną drogę, a później wytrwale nią podążać? W takim razie Spotkania Inspirujące do Zmiany są zdecydowanie dla Ciebie! Dzięki nim staniesz się częścią społeczności zmotywowanych, odważnych i inspirujących osób. Odkryjesz w sobie moc i uwierzysz w to, że Ty także możesz być szczęśliwym, spełnionym człowiekiem. Niezależnie od płci, wieku, stanu cywilnego, miejsca zamieszkania.

Skąd ta pewność? Izabela i Justyna wielokrotnie udowodniły sobie i światu, że choć czasem cofają się trzy kroki, to i tak cały czas idą do przodu. Potykają się, pokonują kolejne przeciwności, upadają i powstają po raz kolejny. Podczas Spotkań Inspirujących do Zmiany podzielą się z Tobą swoim przepisem na sukces i energią, dzięki którym łatwiej będzie Ci dojść na własny szczyt!

Koszt uczestnictwa: 49 euro (przy zakupie do 30.06.2024, później cena wzrasta).

W cenie:

  • udział w 9-godzinnym spotkaniu inspirującym do zmiany;
  • poczęstunek (napoje, przekąski);
  • lunch;
  • materiały dodatkowe.

Szczegółowe informacje i zapisy:

izabelatomiczek-pitlok.pl/zmiana

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *