Domówka z Ale Agentką!

Są nieruchomości, które zasługują na dużo więcej, niż jeden Dzień Otwarty. Z takiego założenia wychodzi Dorota Sztuba, znana bardziej jako Ale Agentka. Właśnie rozpoczyna cykl Domówek, dzięki którym każdy może przekonać się na własnej skórze, czy konkretna nieruchomość to jego spełnienie marzeń! W jaki sposób? O tym poniżej.

Dorota Sztuba postanowiła zorganizować cykliczne wydarzenia, podczas których zaprezentuje wystawione na sprzedaż nieruchomości w nietypowy sposób. Jaki? Zainteresowane osoby będą mogły wziąć udział w Domówce z Ale Agentką. Program imprez będzie różnorodny: czasem będą to wydarzenia tematyczne, czasem kulturalno-biznesowe, ale zawsze za zgodą właściciela na tego typu promocję nieruchomości.

Domówka z Ale Agentką – co zyskuje sprzedający? 

Korzystając z usług Ale Agentki sprzedający może uzyskać szeroki zasięg swojej oferty. Wszystko to dzięki promocji wydarzenia, a także współpracy Ale Agentki z zaprzyjaźnionymi markami, które sprawiają, że impreza jest atrakcyjna i cieszy się dużo większym zainteresowaniem niż typowe Dni Otwarte. 

Pierwsza Domówka z Ale Agentką

Pierwsza z cyklu Domówek odbędzie się we wsi Lipnica, gmina Kosewo. W sąsiedztwie nieruchomości znajduje się tylko kilka domów. A poza tym: lasy i jeziora. Idealne miejsce dla wszystkich, którzy cenią ciszę, spokój i kontakt z naturą. 

Na pierwszą domówkę Ale Agentka zaprasza już 14 stycznia wraz z Props – nietuzinkową, poznańską marką szyjącą torebki.

W programie m.in.:

  • koncert,
  • loteria upominkowa,
  • potańcowka z DJ’em,
  • domówkowa fotościanka.

Podczas wydarzenia dostępny będzie catering. Częściowo aleagentkowy, a częściowo skomponowany z tego, co przyniosą goście (jak na dobrą domówkę przystało). 

Więcej szczegółów znaleźć można tutaj: https://www.aleagentka.com/oferty/dom-z-marzen-pomiedzy-dwoma-jeziorami/

https://www.facebook.com/aleagentkacom

https://www.aleagentka.com/

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *