Konferencja dla Kobiet „WINGS of POWER & LOVE”

Coraz częściej organizowane są wydarzenia, podczas których kobiety mogą spotkać się w inspirującym gronie, podzielić się wiedzą, doświadczeniem, nawiązać kontakty. Jednym z takich wydarzeń jest Konferencja „WINGS of POWER & LOVE”, która odbędzie się 20.11.2022 r. we Wrocławiu.

Konferencja jest organizowana z myślą o kobietach, które chcą zmienić coś w swoim życiu, zadbać o swoje potrzeby oraz zacząć realizować swoje marzenia. Podczas tego wydarzenia każda z uczestniczek będzie mogła odkryć pokłady mocy, jakie w sobie nosi, zainspirować się do zmiany i odnaleźć w sobie odwagę do wprowadzenia tej zmiany w życie. 

Akcja: MOTYWACJA

Konferencja „WINGS of POWER & LOVE” będzie także okazją do zmiany w myśleniu, zweryfikowania spojrzenia na samą siebie i połączenia ze swoją wewnętrzną, kobiecą mocą. Zadbają o to niezwykłe prelegentki, które na co dzień pokazują, jak wiele można osiągnąć, jeśli wierzy się w siebie i to, co się robi. Wśród nich znajdą się: 

  • Klaudia Kobyłecka – praktyk transformacji biznesu, konsultant;
  • Marzena Żuławnik – Neurocoach/Autor, Certyfikowany Trener Mentalny, Globalny Master NLP, Coach, trener rozwoju osobistego, promotorka świadomego myślenia, pasjonatka umysłu i dobrego życia;
  • Małgorzata Grucka-Obst – mówca motywacyjny i przedsiębiorca, organizatorka warsztatów i konferencji dla Kobiet w UK;
  • Ewelina Salwuk-Marko – redaktor naczelna portalu Feszyn.com, a także portalu biznesowo-eksperckiego WartoZnac.pl. Właścicielka Agencji kreatywnej Sal-Mar, twórczyni kampanii społecznej wspierającej kobiety na rynku pracy GoWomen. Wykładowca akademicki w Dolnośląskiej Szkole Wyższej i Wyższej Szkole Bankowej. Strateg komunikacji, PR-owiec i specjalista od content marketingu. Ekspertka od Digital Marketingu.

Gość specjalny 

Gościem specjalnym konferencji będzie Iwona Guzowska – autor, trener mentalny i szkoleniowiec. Iwona Guzowska jest pierwszą Polką, która zdobyła tytuły mistrzyni Europy oraz mistrzynią świata trzech federacji w boksie zawodowym. Jest także wielokrotną mistrzynią Europy i świata w kick-boxingu. Prowadzi autorskie szkolenia oraz programy dla biznesu, kobiet oraz dla osób indywidualnych. Pomaga ludziom w osiąganiu celów oraz w odkrywaniu swoich mistrzowskich mocy. Posiada bogate doświadczenie w pracy dla dzieci i młodzieży, za którą została odznaczona przez Rzecznika Praw Dziecka.

Ty też możesz wziąć udział!

Jeśli potrzebujesz inspiracji, motywacji do działania, chcesz znaleźć się w gronie spełnionych zawodowo i prywatnie kobiet, ta konferencja jest dla Ciebie! 

Szczegółowy opis Konferencji oraz bilety znajdziesz pod tym adresem:

https://bit.ly/KonferencjaWrocław

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *