„Świat Kobiecej Mocy” w Silver TV!

W niedzielę 19 marca 2023 roku w Silver TV pojawiła się delegacja współautorek książki „Świat Kobiecej Mocy. Niezwykłe historie 11 kobiet, które odważyły się zmienić swoje życie”, w składzie: Elżbieta Rozworowska, Małgorzata Słomian oraz Izabela Tomiczek-Pitlok. Korzystając z zaproszenia Beaty Boruckiej (Mądrej Babci) – gościa specjalnego książki, autorki opowiadały o kobiecej sile i odwadze.

Spotkanie w studio telewizyjnym było bardzo energetyczne! Nie mogło być inaczej – w końcu w jednym miejscu spotkały się kobiety, które przy bliższym poznaniu każdy określi mianem „wulkanów energii”. Pomimo luźnej, życzliwej atmosfery, śmiechu i uśmiechu, nie zabrakło jednak ważnej i poważnej treści. 

Idea książki „Świat Kobiecej Mocy”

W trakcie rozmowy współautorki książki rozmawiały m.in. o początkach powstawania książki, o tym, jaka idea i cel jej przyświecają. Podzieliły się również swoimi motywacjami, a także przeżyciami związanymi ze spisywaniem własnej autobiografii i mierzeniem się z trudną przeszłością. Odważnie opowiadały o niełatwych życiowych wyborach, toksycznych relacjach, przemocy.

Izabela, Małgorzata oraz Elżbieta poruszyły też kwestie związane z tym:

  • skąd brać odwagę do zmiany oraz siłę do walki z przeciwnościami;
  • czy proszenie o pomoc to oznaka słabości;
  • jak ważne jest wybaczenie w procesie pracy nad sobą;
  • co pomaga w spełnianiu marzeń i realizowaniu siebie. 

Mądra Babcia o swoim wkładzie w książkę „Świat Kobiecej Mocy”

Beata Borucka – gość specjalny książki, także podzieliła się z widzami tym, dlaczego wzięła udział w projekcie. Opowiedziała, dlaczego odważyła się „publicznie obnażyć”, zdradzając ze swojego życia fakty, które dotąd nie ujrzały światła dziennego. Złożyła też deklarację dotyczącą tego, czy będzie w przyszłości wspierała podobne inicjatywy.

Podczas tego spotkania wybrzmiała piękna konkluzja. Rozmowa o naszych doświadczeniach, przeżyciach, trudnych momentach, kryzysach, a także o tym, jak z nich wyszliśmy, może dać ogromną siłę, inspirację i motywację do zmiany dla innych, zarówno kobiet jak i mężczyzn. Uświadomienie sobie, że nasze życie jest tylko i wyłącznie w naszych rękach to klucz do zmiany na lepsze. 

Powtórkę nagrania można obejrzeć na: 

https://fb.watch/jsm5CuSLvM/

Książka „Świat Kobiecej Mocy” jest dostępna w sklepie Kobiecego Challenge’u: 

https://kobiecychallenge.com/produkt/ksiazka-swiat-kobiecej-mocy-niezwykle-historie-11-kobiet-ktore-odwazyly-sie-zmienic-swoje-zycie/

Izabela Tomiczek-Pitlok – kobieta pełna mocy, inspiratorka, nieustannie motywująca innych do działania. Zawodowo: specjalistka od budowania marki osobistej, właścicielka agencji marketingowej wspierającej kobiece i męskie biznesy w budowaniu marki online, pomysłodawczyni i założycielka międzynarodowego projektu „Kobiecy Challenge”, redaktor naczelna portalu Świat Kobiecej Mocy, współautorka książki „Świat Kobiecej Mocy. Niezwykłe historie 11 kobiet, które odważyły się zmienić swoje życie”. 

kontakt@kobiecychallenge.com

https://kobiecychallenge.com/

https://kobiecychallenge.com/produkt/ksiazka-swiat-kobiecej-mocy-niezwykle-historie-11-kobiet-ktore-odwazyly-sie-zmienic-swoje-zycie/

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *