Jak mądrze pielęgnować skórę po lecie?

Jak mądrze pielęgnować skórę po lecie

Wiele mówi się o pielęgnacji skóry latem, kiedy to więcej czasu spędzamy na świeżym powietrzu i narażona jest ona na kontakt z silnym słońcem, wiatrem i słoną wodą. To wszystko jest dla niej sporym wyzwaniem, dlatego należy ją chronić. Pamiętajmy również o pielęgnacji po lecie. Jesień to zdecydowanie najlepszy czas, aby zadbać o kondycję skóry.

Pielęgnacja skóry po lecie – dlaczego jesień, to najlepszy czas?

Kilkumiesięczna przerwa pomiędzy upalnym latem a wietrzną i chłodną zimną, daje szansę na głęboką regenerację, odżywienie i nawilżenie skóry. Jesienna pielęgnacja jest opatrunkiem dla skóry przesuszonej latem i wzmocnieniem przed wyzwaniami, które czekają na nią zimą. To wymarzony czas na kompleksową pielęgnację skóry!

Perfekcyjna regeneracja kolagenem

Regeneracja i odżywienie skóry zachodzi w jej najgłębszych warstwach. To tutaj należy rozpocząć odnowę. Jednym z najważniejszych składników skóry jest kolagen – białko będące jej budulcem. Odpowiada on za jędrność, młody wygląd i odżywienie skóry. Ostatnio jego stosowanie stało się bardzo modne. Jednak nie każdy kolagen jest w stanie wchłonąć się w głębokie warstwy skóry, a tym samym, dać odpowiedni efekt. Z pomocą przychodzi technologia!

Perfect Coll to polska firma, która łączy najnowsze technologie wytwarzania kosmetyków z naturalnymi składnikami. Jej głównym produktem jest kolagen uzyskiwany z rybich skór, który stanowi podstawę kilkudziesięciu kosmetyków i suplementów. Kolageny Perfect Coll to innowacyjne produkty, zawierające hydrat naturalnego kolagenu rybiego. Ta forma kolagenu jest łatwo przyswajana przez ludzką skórę, zapobiega procesom starzenia i wspomaga jej regenerację.

Kompleksowa pielęgnacja skóry po lecie

Kompleksowa pielęgnacja skóry obejmuje kilka etapów. Pierwszym powinien być peeling, który pozwoli oczyścić, złuszczyć i wygładzić skórę, odsłaniając jej młodsze warstwy. Kolagenowy peeling do ciała daje również efekt regeneracji.

Kolejnym krokiem jest stosowanie kolagenu na twarz i ciało. Skóra po jego użyciu staje się wyraźnie nawilżona, wygładzona, napięta i elastyczna. Kolageny dedykowane do skóry twarzy to kolagen złoty, platynowy lub, jeśli potrzebna jest dodatkowa dawka nawilżenia, platynowy z kwasem hialuronowym.

Kolagen srebrny to idealny produkt do pielęgnacji całego ciała. Na szczególnie problematyczne miejsca, takie jak: łokcie, kolana czy skóra głowy, odpowiedni będzie kolagen grafitowy.

Głęboka odbudowa skóry jako element jej pielęgnacji

Jeśli zależy Ci na głębokiej odbudowie skóry, której efektem będzie widoczne ujędrnienie i odmłodzenie cery oraz lifting, zestaw Głęboka Odbudowa Skóry od Perfect Coll to coś dla Ciebie!

To luksusowe kosmetyki do pielęgnacji oparte na kolagenie. W zestawie znajdziesz kolagen z płatkami złota. Naturalne składniki aktywne – kolagen, izoflawony roślinne, płatki 24-karatowego złota, kwas hialuronowy oraz prebiotyki wspomagają procesy fizjologiczne zachodzące w skórze, dając niesamowite efekty! Oprócz kolagenu, w skład zestawu wchodzą także kolagenowy żel do twarzy, tonik oraz prebiotyczny krem łagodzący.

Kuracja głębokiej regeneracji skóry przeprowadzona tym zestawem kosmetyków, daje niesamowity efekt nawilżenia, regeneracji i ujędrnienia! Linia, za swoją skuteczność, została nagrodzona statuetką Diamenty Beauty 2020!

Kobieca siła i wsparcie w pielęgnacji skóry

Kuracja kolagenem Perfect Coll na pewno jest sposobem na skuteczną pielęgnację po lecie. Koniecznie trzeba także wspomnieć, że za kosmetykami Perfect Coll stoi nie tylko polska, innowacyjna firma, ale na terenie Wielkiej Brytanii także Alicja Jaworska dyrektorka oraz ambasadorka stosowania kolagenu.

Zapraszamy do wypróbowania kolagenu oraz współpracy w ramach własnego biznesu z firmą Perfect Coll. Jak mówi Alicja Jaworska: „Cenię sobie w kobietach planowanie, wyznaczanie kolejnego poziomu, gdzie chcą dojść, oddanie się temu, co robią oraz to, że się nie poddają i potrafią współpracować z innymi kobietami. Uważam, że to jest właśnie ta siła kobiet.”

Kobieca siła i siła kolagenu – czy tak wygląda duet idealny?

Alicja Jaworska


Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *