Akuna – z naturą Ci do twarzy!

akuna

Firma Akuna od ponad 20 lat sprowadza do Polski najwyższej jakości naturalne produkty ziołowe i suplementy diety. Łączą one w sobie tradycyjną medycynę chińską, wiedzę naukową i wykorzystanie nowych technologii. Gwarancję jakości zapewniają certyfikaty i badania oraz stały nadzór nad produkcją, sprzedażą i transportem. W swojej ofercie ma również kosmetyki naturalne.

Coraz częściej wybierając produkty kosmetyczne, chcemy żyć w zgodzie z naturą i być eko. Szukamy więc tych, które zarówno zadbają o naszą urodę, jak i planetę. Odpowiedzią na te potrzeby są produkty firmy AKUNA. Znajdziesz wśród nich między innymi kremy do twarzy, rąk, szampony do włosów i ciała. W swoim składzie zawierają naturalne wyciągi z roślin, olejki oraz cenne dla skóry witaminy. Wspierają leczenie problemów skórnych, nawilżają, pielęgnują i zapobiegają działaniu wolnych rodników odpowiedzialnych za procesy starzenia.

Jeśli prowadzisz zdrowy styl życia i stawiasz na produkty naturalne, AKUNA jest dla Ciebie. Na terenie Niemiec dystrybucją zajmują się m.in. Irena i Martin Thomann. Więcej informacji o produktach znajdziesz tutaj

Akuna – z naturą Ci do twarzy (źródło: www.akuna.pl)
Akuna – z naturą Ci do twarzy (źródło: www.akuna.pl)

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *