Dla kobiet od kobiet – I Forum Prawo Kobiet „Kobieco przy kawie o sprawie”

Sobota, 18 marca, upłynęła we Wrocławiu pod znakiem I Forum Prawo Kobiet „Kobieco przy kawie o sprawie”. To właśnie tam spotkały się pełne energii kobiety, które wkroczyły na drogę samorealizacji i postanowiły walczyć o swoje szczęście. Swoimi doświadczeniami i wiedzą chętnie dzieliły się z innymi, inspirując i motywując do działania.

Delegacja Świata Kobiecej Mocy, jednego z Patronów Medialnych wydarzenia, pojawiła się we Wrocławiu, aby wesprzeć tę niezwykłą inicjatywę. Forum okazało się przestrzenią dedykowaną każdej kobiecie, niezależnie od wieku, stanu cywilnego czy miejsca zamieszkania. Przestrzenią, z której można było czerpać energię i siłę niezbędną do zmiany.

Fot. Kasia Kowaliszyn Photography

Cenne rady i praktyczne wskazówki

Organizatorzy postarali się o to, by uczestniczki Forum wyszły z wydarzenia z dawką konkretnej, merytorycznej wiedzy. Zadbały o to świetnie przygotowane prelegentki, które podczas swoich wystąpień poruszały kwestie związane m.in. z: 

  • bezpieczeństwem w sieci;
  • budowaniem szczęśliwego życia;
  • dbaniem o siebie: swoje ciało i ducha;
  • gromadzeniem społeczności wokół własnej marki;
  • budowaniem satysfakcjonujących relacji z innymi i sobą.

Gośćmi Specjalnymi Forum były: dziennikarka i psycholog Małgorzata Ohme, która opowiedziała o tym, jak mieć dobre życie, a także wokalistka i kompozytorka Kasia Wilk, zapewniająca w swoim wystąpieniu, że każde ciało zasługuje na troskę.

Finał Akcji „TAK! Jestem SUPERWOMAN”

Podczas wydarzenia ogłoszono także wyniki Plebiscytu „TAK! Jestem SUPERWOMAN”. Tegoroczna edycja tej zorganizowanej przez Prawo Kobiet Akcji cieszyła się jeszcze większym zainteresowaniem niż pierwsza, która odbyła się w ubiegłym roku. Głównym celem akcji jest to, by kobiety uwierzyły w siebie, swoją siłę i kobiecość. 

Uczestniczki Akcji podzieliły się z innymi niełatwymi historiami ze swojego życia, a także drogą do odzyskania równowagi, szczęścia i spokoju. Laureatki zostały wyłonione w drodze głosowania. W tym roku zwyciężyła Katarzyna Gołąb, drugie miejsce zajęła Emilia Osóbka, a trzecie – Agata Braun.

Serdecznie gratulujemy zarówno laureatkom jak i każdej z Pań, która wzięła udział w Akcji. Wszystkim życzymy wielu sukcesów!

Historie tegorocznej zwyciężczyni oraz pozostałych uczestniczek Akcji można przeczytać na stronie Prawa Kobiet: 

https://prawokobiet.pl/superwoman/nasze-superwoman/

Organizatorom wydarzenia: Prawo Kobiet i Ewelinie Miśko-Pawłowskiej gratulujemy pomysłu oraz gorąco kibicujemy w kolejnych tego typu inicjatywach! 

Więcej o I Forum Prawo Kobiet „Kobieco przy kawie o sprawie”: 

https://prawokobiet.pl/

https://www.instagram.com/prawokobiet.pl/

https://www.facebook.com/PrawoKobietPL

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *