Premiera innowacyjnych kosmetyków probiotycznych do twarzy!

Dwa lata temu trzy mikrobiolożki z Krakowa postanowiły wykorzystać swoją wiedzę i doświadczenie, aby stworzyć innowacyjne kremy do twarzy. Ich marzenie właśnie się spełniło! Sylwia Poradzisz, Diana Kurkowska i Paulina Oczkoś pracują razem od lat jako marka BioTeam. W kwietniu odbyła się premiera ich nowej marki kosmetycznej be’liv!

Trzy kobiety z Krakowa

Nic nie dzieje się przez przypadek. Lata nauki, pracy badawczej, testów i odkryć, mozolna, nierzadko żmudna praca, przyniosła oczekiwany efekt. Diana, Paulina i Sylwia znają się od wielu lat. Pomysł na stworzenie innowacyjnej linii kosmetyków, nie pojawił się nagle. Stał się rezultatem ich odkryć i badań naukowych nad probiotykami. Przez lata pracy laboratoryjnej obserwowały działanie bakterii probiotycznych na organizm człowieka. Dla nich świat bakterii jest doskonały. Nie mogły się nadziwić, jak dużo mają właściwości prozdrowotnych. Na rynku dostępne są różne „kosmetyki probiotyczne”, jednak z probiotykami nie mają za wiele wspólnego, dlatego postanowiły stworzyć własne kremy.

Cztery innowacyjne kremy do twarzy z probiotykami

Kremy probiotyczne marki be’liv zawierają żywe kultury bakterii probiotycznych Lactobacillus plantarum. Wpływają one pozytywnie na mikrobiom skóry. Kosmetyki zawierają aktywny probiotyk, czyli żywe kultury bakterii, które działają od razu. Efekty widoczne są już po pierwszym użyciu. To wyróżnia kremy marki be’liv na tle innych. Nierzadko różne marki stosują nieaktywne formy bakterii lub postbiotyki, czyli substancje, które są przez nie produkowane.

Kremy do twarzy są dwufazowe, zawierają fazę kremową i probiotyczną. W składzie kosmetyków odnajdziemy m.in. masło shea, olej ze słodkich migdałów, czy olej awokado.

Dostępne są 4 kremy z aktywnym probiotykiem: odżywczy, nawilżający, regenerujący i Anty-Aging.

Formuła 3P

Autorska, naukowo opracowana formuła PRO PRE POST opiera się na wykorzystaniu:

  • PRObiotyków – żywych kultur bakterii,
  • PREbiotyków pobudzających wzrost oraz aktywność korzystnych bakterii probiotycznych,
  • POSTbiotyków – substancji korzystnych dla skóry.

To innowacyjne połączenie działa dobroczynnie na skórę w krótkim czasie przy regularnym stosowaniu. Potwierdzeniem jest fakt zastrzeżenia patentowego receptur kremów marki be’liv. 

Opakowanie airless dwukomorowe

Tworząc kosmetyki, mikrobiolożki nie skupiły się tylko na badaniach laboratoryjnych. Zatroszczyły się o każdy szczegół tak, aby produkty były jak najwyższej jakości. Wybór airless „bez dostępu powietrza” nie jest przypadkowy, dzięki niemu mamy możliwość zastosowania prawdziwych, żywych bakterii probiotycznych, co wpływa na natychmiastowe i skuteczniejsze działanie. Ponadto opakowanie chroni kosmetyk przed zabrudzeniem, a termin ważności jest znacznie dłuższy. Opakowanie jest przeźroczyste, dzięki temu wiemy, ile kremu pozostało oraz, kiedy się skończy i co ważne nadaje się do recyklingu!

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź sklep online https://belivcosmetics.com/

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *